Zdrowie i uroda

Botoks na włosy – jakie są efekty

W ostatnich czasach salony fryzjerskie oferują nam coraz nowocześniejsze zabiegi mające na celu odbudowę oraz regenerację włosów. Jeszcze kilka lat temu salony fryzjerskie kojarzone były przede wszystkim ze strzyżeniem włosów, farbowaniem bądź czesaniem. Dziś wygląda to zupełnie inaczej ponieważ zależy nam zarówno na wyglądzie włosów jak i ich kondycji, a także tym by były zdrowe i dobrze odżywione.

Każdy salon fryzjerski ma w swojej ofercie przynajmniej kilka zabiegów których celem jest odbudowa zniszczonych włosów. Aby efekty zabiegów były widoczne i trwałe zabiegi powinien przeprowadzić dobry fryzjer. Warto zatem wybrać renomowany salon fryzjerski, poznań oferuje nam wiele takich miejsc na swojej mapie.

Jakie są efekty botoksu na włosy

Do najbardziej popularnych, ale też najnowszych zabiegów fryzjerskich należy botoks włosów. Niestety jego efekty choć są naprawdę zaskakujące nie pozostają z nami na całe życie, zabieg należy powtarzać co kilka miesięcy by móc cieszyć się dobrą kondycją włosa. Botoks włosów  to profesjonalny zabieg fryzjerski, który powinien zostać przeprowadzony tylko w salonie fryzjerskim. Zabieg ten może być stosowany na każdy rodzaj włosa. Każdy rodzaj włosa po zabiegu botoksu zyska na wyglądzie. Włosy cienkie staną się znacznie grubsze, włosy matowe odzyskają swój blask, natomiast włosy puszące się będą gładkie i lśniące. Botoks na włosy jest także zabiegiem który poza tym, że dogłębnie wnika w nasze włosy odżywia je i regeneruje to jeszcze pozostawia wokół włosa otoczkę, która chroni włos przed wszelkiego rodzaju czynnikami zewnętrznymi jak, wysoka temperatura, promienie uv, czy też mróz.

Słowo botoks kojarzone jest przede wszystkim z odmłodzeniem i tak też dzieje się z włosami po zastosowaniu tego zabiegu.  Po zastosowaniu odpowiednich preparatów używanych do botoksu włosów, włosy staną się dogłębnie nawilżone, będą lśniące i odporne na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Efekty wizualne botoksu są zdecydowanie lepsze niż po keratynowym prostowaniu włosów.