Lifestyle

Co umożliwia green-screen?

W ekranu green-screen korzysta coraz większa ilość produkcji telewizyjnych czy fotograficznych. To zielone tło daje multum możliwości, oszczędza czas i pieniądze, poprawia komfort pracy operatorów i fotografów. Daje natomiast ogromne pole do popisu grafikom.

Green-screen to zielone tło, jakie znajduje się na planie zdjęciowym. To właśnie na nie możliwe jest naniesienie różnorodnych zmian podczas obróbki nagrań czy fotografii. Okazuje się, że nie jest konieczne kręcenie scen serialu czy ujęć filmowych w plenerze – jakiekolwiek tło można dołożyć w etapie późniejszym.

Wspomnieliśmy o oszczędności czasu i pieniędzy. To szczera prawda bowiem nie musimy już wyruszać na Karaiby, by powstała sesja zdjęciowa w otoczeniu dorodnych palem. Nie musimy również udawać się na szczyty wysokich gór, błękitny lazur morza czy jakiekolwiek inne miejsce, które miałoby stanowić o klimacie sesji. Co więcej, green-screen pozwala również na zajęcie dowolnej scenografii w czasie kręcenia filmów, odcinków seriali czy teledysków. Tym samym, nakręcając film historyczny nie musimy wybierać się do zabytkowego zamku a dowolny teledysk może posiadać motyw przewodni kosmicznego klimatu, podwodnego raju czy czegokolwiek, co tylko wchodzi w zakres naszej wyobraźni. http://credit-n.ru/debitovaya-karta.html http://credit-n.ru/offers-zaim/vivus-potrebitelskie-zaymy-online.html