Zdrowie i uroda

Fryzury polskich gwiazd

To właśnie gwiazdy najczęściej inspirują nas do zmiany fryzury. To one wyznaczają trendy a ich styliści dyktują modę na fryzury w każdym nadchodzącym sezonie. O ile jeszcze do niedawna modne były długie, proste i gładkie włosy tak dzisiaj stawia się raczej na lekkie fale, włosy muśnięte wiatrem. Co więcej, idąc w ślady celebrytek rezygnujemy z zapuszczania włosów na rzecz boba – w wersji przedłużonej.

Fryzury polskich gwiazd są właśnie dzisiaj takie. To włosy ścięte nie co za ucho, najdłużej do ramion. Z tyłu wycieniowane, nieznacznie krótsze, przód natomiast jest pozostawiony dłuższy, ładnie okalający twarz. Fryzurę tego typu łatwo uzyskamy korzystając z usług doświadczonych fryzjerów. Chociaż nie jest ona trudna w wykonaniu i każdy powinien wykonać ją bez trudu to warto wybrać się do sprawdzonego stylisty. Jeśli takiego nie mamy skorzystajmy z opinii innych, w wyszukiwarkę wpiszmy przykładowe hasło typu „barber mokotów” i w szybkim czasie poznamy opinie na temat tego najlepszego w tym rejonie miasta.

Nie zapominajmy, że przedłużony bob najlepiej wygląd na włosach prostych bądź lekko zwichrzonych. Nie fundujmy sobie natomiast w tym sezonie grzywek, fryzury polskich gwizd są ich dzisiaj w większości pozbawione. http://credit-n.ru/zaymyi.html http://credit-n.ru/offers-zaim/migcredit-dengi-v-dolg.html