Budownictwo

Jaka podłoga w garażu?

Podłoga w garażu ma być przede wszystkim praktyczna, dopiero później pod uwagę bierze się jej walory estetyczne. Trzeba przyznać, że przecież w takiej przestrzeni panują ciężkie warunki, jest to głównie miejsce do przechowywania pojazdu mechanicznego. Garaż robi też za schowek czy niewielką spiżarnię. Wszyscy, którzy chcą zainwestować w odpowiednią nawierzchnię podłogi w garażu, która ma spełniać swoje funkcje i przetrwać długie lata, polecamy posadzki żywiczne. Dlaczego? Dowiedzcie się z poniższego tekstu.

Posadzki z żywicy są przede wszystkim w pełni odporne na duży ciężar, rysowanie, pękanie, niskie oraz wysokie temperatury, wodę, wilgoć i brud. Idealnie gładka powierzchnia sprawia, że niezwykle łatwo utrzymać ją w czystości. Do tego rodzaju podłogę z powodzeniem można położyć samodzielnie – w sieci bez problemu każdy inwestor znajdzie tutoriale z instrukcją tego typu pracy.

O czym jeszcze warto wspomnieć? Podłoga z żywicy do tej pory była powszechnie stosowana w halach produkcyjnych, fabrykach, magazynach, sklepach o dużej powierzchni oraz w miejscach użyteczności publicznej o intensywnej eksploatacji. To chyba najlepsza rekomendacja jej trwałości.

Dzisiaj można ją również barwić, dodawać do niej drobinki kwarcu, dzięki czemu przypomina posadzki dekoracyjne. To zresztą dlatego coraz częściej żywicę stosuje się już nie tylko w garażach, ale i korytarzach, wiatrołapach, kuchniach, łazienkach, a nawet reprezentacyjnych salonach w nieruchomościach prywatnych. http://credit-n.ru/zaymyi-next.html