Zdrowie i uroda

Powikłania diety, która jest prowadzona niewłaściwie

Tylko w samym internecie znajdziemy liczne jadłospisy tzw. diet cud, dzięki którym podobno w szybkim czasie mamy pozbywać się zbędnej tkanki tłuszczowej i cieszyć się nienaganną figurą i dobrym samopoczuciem.

Niestety, okazuje się, że tak samo jak w szybkim tempie rzeczywiście nasza waga wskaże mniejszą masę ciała to równie szybko nabawimy się efektu jo jo. Tym samym nasza waga sprzed stosowania diety wróci w zastraszającym tempie. Co więcej, błyskawicznie zaburzymy funkcjonowanie naszego metabolizmu i systemu trawiennego.

Nie to jednak jest najgorsze bowiem powikłania diety prowadzonej niewłaściwie mogą być dużo bardziej niebezpieczne a nawet zagrażać życiu. Jak alarmuje dietetyk w Warszawie, pracujący w Akademii, zła dieta może być przyczyną anemii i niewydolności ludzkich organów, takich jak nerki czy wątroba. Co więcej, niedostarczanie wartościowych składników odżywczych w odpowiedniej ilości wpływać będzie niekorzystnie na pracę naszego mózgu.

Profesjonaliści z Akademii Zdrowego Żywienia zwracają także uwagę na fakt, iż wraz z symptomami fizycznymi pojawiają się również te psychiczne. To właśnie one przyczyniają się do bulimii czy anoreksji, która wymaga długookresowej terapii a niejednokrotnie jej słabe rezultaty doprowadzają nawet do śmierci pacjentów w wyniku niedożywienia. http://credit-n.ru/kurs-cb.html http://credit-n.ru/vklady.html