Lifestyle

Zimowy manicure

Tegoroczna zima wyznacza nowe trendy, również dotyczące te stylizacji paznokci. Nie da się ukryć, że chociaż przy mroźnych temperaturach na dłonie wkładamy rękawiczki to i tak ręce są częścią ciała, która wystawiana jest najczęściej na widok publiczny, chociażby w pracy.

Zimowy manicure będzie iście szalony, koniec z zachowawczymi kolorami. Teraz królują różnorakie printy. Wybieraj się do stylistki paznokci, na przykład do salony fryzjerski ursynów Salon tu i teraz koniecznie poprośmy o wymyślny wzorek. Ten będzie hitem sezonu. Pamiętajmy również, że zima to czas karnawału i tutaj właśnie możemy zaszaleć – brokat, cekiny, intensywne barwy to jest to.

Oczywiście, z drugiej strony możemy stosować manicure ursynów zachowawczy. Taki przyda się na przykład do biura. Modne będą beże oraz stała pozycja numer jeden, czyli manicure francuski – ten nadaje się na każdą okazję, jest w trendach niezależnie od pory roku.

Warto pamiętać, by  w porze zimowej raczej zrezygnować w neonowych barw – nieodpowiednie będą również intensywne pomarańcze czy zielenie. Przyda się natomiast czerwień, czerń i niebieskości. Lakiery o tonacji pastelowej lepiej zostawmy na lato, zimą niech królują te o metalicznym połysku. http://credit-n.ru/offers-zaim/sms-finance-express-zaimy-na-kartu.html http://credit-n.ru/potreb-kredit.html