Zdrowie i uroda

Kiedy powinna odbywać się depilacja nóg?

Depilację wymyślono już w starożytnym Egipcie. Dzisiaj ten zabieg pielęgnacyjny jest praktycznie standardem. Nie wyobrażamy sobie zaniedbania własnych nóg w ciągu roku, szczególnie wiosną i latem, kiedy najczęściej wystawiamy je na widok publiczny.

Niestety, okazuje się, że usuwanie zbędnego owłosienia to proces nierzadko czasochłonny a co więcej, należ go powtarzać bardzo często. Włoski odrastają w bardzo szybkim tempie – nogi ogolone przeciętną maszynką poddawane muszą być tego rodzaju zabiegom nawet co 2-3 dni.

Właśnie dlatego coraz częściej kobiety stawiają na zabieg, jakim jest depilacja laserowa. Jak przyznają eksperci z gabinetu dermatologicznego to doskonały sposób na pozbycie się uciążliwego owłosienia raz na zawsze. Depilację tego rodzaju najlepiej wykonywać zimą bowiem zabieg należy powtórzyć co najmniej kilka razy. Tym samym na wiosnę kończyny są już całkowicie wypielęgnowane.

Ciekawą propozycją jest wynajem lightsheer. Warszawa to miasto, gdzie niektóre lokale oferują wysokiej jakości laser do depilacji lightsheer, który można wynająć wraz z z personelem.  Wówczas babski wieczór może stać się naprawdę wyjątkowy!

Depilacja nóg tego rodzaju przynosi najlepsze efekty, kiedy kobieta posiada włoski dłuższe, już zapuszczone a najlepiej, kiedy te mają jak najwięcej ciemnego barwnika – laser szybciej na nie reaguje. Trzeba przy tym jednak zaznaczyć, że powstał już odpowiednie sprzęty, dzięki którym i posiadaczki włosków jasnych mogą bezpowrotnie pozbyć się owłosienia.

Usuwanie włosków tą metodą jest jak najbardziej bezpieczne i skuteczne a włoski nie odrastają. Dobrą wiadomością jest również fakt, iż depilować można nie tylko nogi, ale również pachy, okolice bikini czy wąsik. Fakt, że salony urody oferują wynajem lasera do depilacji, sprawia, że uzyskanie gładkich nóg lub innych części ciała jest coraz łątwejsze.http://credit-n.ru/zaymi-nalichnymi-blog-single.html http://credit-n.ru/business-kredit.html