Zdrowie i uroda

Drakońskie diety gwiazd

Gwiazdy są w stanie poświęcić niemalże wszystko, by tylko utrzymać swoją pozycję medialną. Operacje plastyczne i drakońskie diety w celu uzyskania idealnej figury to ich codzienność. Trzeba przyznać, że nie zawsze ci znani okazują się rozsądnymi a niejedna dieta okazała się być dla nich tragiczna w skutkach.

Diety gwiazd są przede wszystkim niezdrowe. Nie wierzmy aktorce, która po urodzeniu dziecka wkracza na salony miesiąc później w obcisłej sukience i twierdzi, że to szczęście i radość bycia mamą pozwoliły jej tak szybko schudnąć. W rzeczywistości to efekt wielogodzinnych ćwiczeń na siłowni i głodówka. Nie ma nic zmyślonego biorąc pod uwagę dietę, w której głównym i jedynym składnikiem żywieniowym jest liść sałaty – tak właśnie żywią się gwiazdy, które chcą w szybkim czasie zgubić zbędne kilogramy chociaż warto zauważyć, że w ostatnim czasie bardzo modne stało się zamienianie sałaty na ananasa, który ponoć ma właściwości odchudzające.

Przerażający jest fakt, iż celebryci niszczą swoje zdrowie. Zamiast udać się do poradni dietetycznej w Warszawie, takiej jak Akademia, ci wolą połknąć zarodki tasiemca lub zwyczajnie nie jeść. W wyniku nacisku na konieczność wyglądu, który ma być zgodny z obecnie promowanym kanonem piękna kobiety tracą zdrowie lub wręcz umierają z niedożywienia. Przykładem może być modelka, która w ostatnim czasie zmarła na wybiegu.

  http://credit-n.ru/offers-zaim/fastmoney-srochnyi-zaim-na-kartu.html http://credit-n.ru/blog-listing.html