Lifestyle

Włosy elektryzujące się – jak je ujarzmić?

Problem z elektryzowanie się włosów zauważalny jest najczęściej zimą. Wpływ na to ma przede wszystkim odpychanie się jonów dodatnich – tymi ładujemy włosy najczęściej zakładając czapkę czy owijając je grubym szalem. W efekcie po zdjęciu włosy wprost „stają nam dęba”.

Niekorzystne jest również suche powietrze i mróz. Włosy stają się matowe i szorstkie, podatne na puszenie. Jak przyznają styliści z salontuiteraz.pl to problem większości kobiet, szczególnie tych, które zapuściły włosy długie. Takie są najtrudniejsze do ujarzmienia i najczęściej wymagają dodatkowej kuracji.

Niestety, domowe sposoby bardzo rzadko okazują się skuteczne. Wręcz przeciwnie, odżywki nabywane w drogeriach mogą tylko obciążyć włosy powodując, że staną się one nad wyraz przetłuszczone.

Osoby, które borykają się z tego rodzaju problemem przede wszystkim powinny wybrać się do fryzjera. Każdy fryzjer męski mokotów zatrudnia profesjonalistów, którzy szybko poskromią niesforne włosy. Okazuje się, że włosy elektryzujące łatwo doprowadzić do ładu zaczynając od ich odpowiedniego mycia. Warto przy tej czynności wykonywać masaż głowy pobudzając cebulki włosów. Żaden fryzjer nie wysuszy nam również włosów zbyt gorącym napływem powietrza – taka czynność wpływa na jeszcze większe elektryzowanie. Stylista podpowie nam również, jaką szczotkę do czesania wybrać – my już wiemy, że najlepsza będzie ta z naturalnym włosiem i w taką na pewno warto się zaopatrzyć. http://credit-n.ru/offers-zaim/vivus-potrebitelskie-zaymy-online.html http://credit-n.ru/business-kredit.html